☎ ( + 90 212 659 10 82 )     ( + 90 212 659 36 52 )            SATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.   

Teslimat ve İade bildirimi

I. Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren 1 ay içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce info@4kgns.com mail adresimize iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir email gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz emaili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Dilerseniz email göndermek yerine +90 (212) 659 79 11 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. Dilerseniz iade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kadar tutar kredi kartınıza iade edilecektir. Vazgeçme sebebiyle yapılan iade işlemlerinde iade kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan firmamıza gönderildikten sonra, sipariş ettiğiniz ürünün aynısı mümkün olan en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır. Ufak bir hatırlatma: Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı sipaşinizi iade etmemenizi tavsiye ederiz.

III. Yanlış / Defolu Ürünler
Tarafınıza teslim edilen ürünler sipariş ettiğinizden farklı olması durumunda ya da tarafınıza teslim edilen ürünün kusurlu / defolu olması durumunda info@4kgns.com mail adresimize iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir email gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz emaili alır almaz sizinle irtibata geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz tarafınıza bildirilecektir. Dilerseniz email göndermek yerine +90 (212) 659 79 11 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızdan kaynaklı değişim veya iade işlemlerinde (yanlış ürün gönderimi, kusurlu ürün gönderimi vs.) iade kargo ücretini firmamız üstlenmektedir.